موسسه بین المللی حقوقی و مطالعاتی ایرانیان صاعد
 

وبلاگ ها

صفحه خانگی

پارسی العربي English French
وکلای مبرز پایه یک دادگستری مرکز
 

 

فید اخبار سایت قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سایت موسسه حقوقی ایرانیان صاعد


مدیر کل فرهنگ حقوقی و قضایی معاونت فرهنگی قوه قضاییه:حمایت از فیلمنامه ها و تولیدات سینمایی یکی از اقدامات معاونت فرهنگی است
مدیر کل فرهنگ حقوقی و قضایی جامعه معاونت فرهنگی قوه قضاییه حمایت از فیلمنامه ها و تولیدات سینمایی را یکی از اقدامات معاونت فرهنگی برای بازنمایی دقیق و منصفانه دستگاه قضا عنوان کرد و گفت: انتقال پیام در قالب هنری، نفوذ و تأثیر زیادی دارد، اما ظرافت هایی دارد که اگر رعایت نشود، محصول تولیدی، خوراک جشنواره های خارجی می شود.

معاون دادگستری استان چهارمحال و بختیاری خبر داد: برگزاری کارگاه 23 مهارت تربیت فرزند برای والدین
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه 23 مهارت تربیت فرزند برای والدین خبر داد و گفت: پیشگیری رشد مدار، از مهم ترین روش های جلوگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی است.

افزایش 58 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان اردبیل
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل از افزایش 58 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان خبر داد و با انتقاد از مسئولین محلی به دلیل عدم پی گیری بهبود شرایط راه های مواصلاتی شمال استان، گفت: باید به بحث توسعه بزرگراه ها به ویژه در شمال استان اردبیل توجه ویژه ای لحاظ شود.

مرگ 15 هزار و 997 نفر در حوادث کار 10 سال گذشته
در 10 سال گذشته (1387 تا 1396)، 15 هزار و 997 نفر در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند، که 15 هزار و 767 نفر از این افراد مرد و 230 نفر زن بودند.

دادستان مرکز استان مازندران: دادستانهای استان نسبت به دستگاه‌هایی که در انجام وظایف مرتبط باحقوق عامه کوتاهی می‌کنند، مطالبه‌گر باشند
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران در بازدید از معادن شن و ماسه در جاده هراز  گفت: دادستانهای سراسر استان باید نسبت به دستگاه‌هایی که در انجام وظایف قانونی خود نسبت به حفظ حقوق عمومی کوتاهی می‌کنند، مطالبه‌گر بوده و با متخلفین نیز برخورد قانونی داشته باشند.

رئیس کل دادگستری استان یزد: نیاز امروز جامعه، نظارت دقیق و مستمر بر بازاراست
رئیس کل دادگستری استان یزد با تاکید برعملکردموثر دستگاه های نظارتی و اجرایی مرتبط با عرضه و توزیع کالا در بازار، گفت: برخی افراد سودجو و فرصت طلب می خواهند با استفاده از جو روانی حاکم بر بازار به کسب درآمدهای نامشروع مبادرت ورزند بنابراین ،نیاز امروز جامعه، نظارت دقیق و مستمر بر بازاراست.

دادستان کرمان: توزیع اقلام احتکارشده در استان آغاز شده است
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: با دستور مقامات قضایی استان کرمان از امروز کار توزیع اقلام احتکارشده آغاز شده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل: انس با قرآن موجب سعادت دنیوی و اخروی انسان می شود
مرحله استانی ششمین دوره مسابقات قران کریم ویژه کارکنان قوه قضاییه و خانواده های آنان در رشته های ترتیل، حفظ، اذان، درک مفاهیم و حفظ موضوعی در دادگستری استان اردبیل آغاز شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان:محتکران و اخلال گران نظام اقتصادی تذکرات قضایی را جدی بگیرند
رئیس  کل دادگستری استان کرمان گفت:محتکران و اخلال گران نظام اقتصادی تذکرات قضایی را جدی بگیرند،چراکه قانون مجازاتی را تعیین کرده، که بسیار سخت، عبرت آموز و بازدارنده است.

برگزاری مراسم اختتامیه مرحله استانی ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در دادگستری کرمان
اختتامیه مرحله استانی ششمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان قوه قضاییه با حضور 432 شرکت کننده صبح امروز در دادگستری کرمان برگزار شد.

تاکید دادستان کل کشور بر لزوم توجه به شبکه‌های اجتماعی داخلی
حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری باتاکید برلزوم توجه به شبکه های داخلی گفت: امروز استفاده از فضای مجازی و بهره‌گیری از این فناوری نوین در سراسر دنیا و البته کشور ما از وسایل بسیار مهم است که ضرورت دارد خود را بروز رسانی کنیم و از متخصصین و کسانی که کارشناس این رشته هستند استفاده نموده و همکاری آن‌ها را بطلبیم. 

معاون فرهنگی قوه قضاییه : احقاق حق ،اقناع اندیشه و فکر مردم ثمره یک کار فرهنگی مطلوب است
حجت الاسلام والمسلمین صادقی  با تبیین فعالیت های فرهنگی در دستگاه قضایی اظهار داشت: نتیجه و ماحصل اجرای امور فرهنگی در محاکم قضایی باید به صدور حکمی عادلانه از سوی قاضی پرونده منجر شود تا رضایتمندی ارباب رجوع را در پی داشته باشد.

 رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد : اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت های عظیم شهدا و بسیجیان است
حجت الاسلام و المسلمین مزارعی اظهار داشت: اگر امروز نظام جمهوری اسلامی ایران ، در تمام دنیا اقتداری دارد به برکت مجاهدت های عظیم شهدا و وجود نیروی مقاومت بسیج است.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تأکید کرد: دشمن از جنگ نظامی ناامید شده و به تحریم و فشار اقتصادی روی آورده است
رئیس کل دادگستری  استان خراسان رضوی گفت: دشمن از جنگ نظامی ناامید شده و به تحریم و فشار اقتصادی روی آورده است.

رئیس کل دادگستری استان فارس : طرح "نماد" طرحی ملی با مبنای علمی است
رئیس کل دادگستری فارس با بیان اینکه طرح "نماد" طرحی ملی با مبنای علمی است گفت: بسیاری از بزهکاری ها و آسیب هایی که امروز در جامعه با آن مواجهیم نتیجه عدم توجه به مسائل پیشگیرانه و عدم صیانت از جامعه و ارکان اجتماع است.

رئیس هیئت مدیره کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی خبرداد:افزایش دفاتر خدمات الکترونیک قضایی کشور تا پایان امسال
محمدرضا دشتی اردکانی گفت : هم اکنون 488 دفتر خدمات الکترونیک قضایی در کشور فعال است و برنامه داریم تا پایان امسال ،این دفاتررابه هزار دفتر افزایش دهیم .

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی خبرداد: راه اندازی سامانه کاشف برای توقیف وجوه حاصل از جرم
عبدالصمد خرم آبادی گفت: با راه اندازی این سامانه قضات رسیدگی کننده به جرایم رایانه‌ای بصورت آنلاین از طریق بانک مرکزی با تمام شعب کشور و ارائه کنندگان خدمات پرداخت ارتباط مستقیم برقرار و حساب‌های بانکی و درگاه‌های پرداختی که به جرایم مالی اختصاص می‌یابد، را مسدود می‌کنند .

رئیس کل دادگستری استان اصفهان خبر داد: «فراهم شدن امکان اتصال به مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه از طریق شماره تماس 129
برای اولین بار در استان اصفهان امکان اتصال به مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه از طریق شماره تماس 129 فراهم شد.  

بازدید رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از پزشکی قانونی شهریار
رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور به همراه جمعی از معاونین و مدیران این سازمان  از مرکز پزشکی قانونی شهریار بازدید کرد.

معاون فرهنگی دادگستری استان آذربایجان غربی: تدوین بروشورهای حقوقی، حرکت موفقی در ارتقای دانش حقوقی شهروندان است
معاون فرهنگی دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: تدوین بروشورهای حقوقی گام به گام، حرکت بسیار موفقی در ارتقای دانش حقوقی شهروندان است.

برگزاری ششمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم ویژه کارکنان دادگستری استان مازندران
ششمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم با حضور قضات و کارکنان دادگستری استان مازندران در شهرستان ساری برگزار شد.

معاون دادگستری استان کرمان: ارتقای تشکیلات روابط عمومی دادگستری استان کرمان ضرورت دارد
معاون برنامه ریزی و توسعه قضایی دادگستری استان کرمان گفت: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مدیریت افکار عمومی و لزوم جلب اعتماد مردم نسبت به قوه قضاییه با کار تبلیغی مؤثر با استفاده از یک تیم قوی رسانه ای و هنرمند، سعی بر این است در راستای منویات معظم له تشکیلات روابط عمومی دادگستری استان کرمان ارتقا یابد.

معاون حقوقی قوه قضاییه تأکید کرد: رعایت انصاف و بیان واقعیت­ ها از ضرورت­ های نقد دلسوزانه و سازنده است
معاون حقوقی قوه قضاییه سخنان نسنجیده­ برخی افراد را در رسانه­ ها که موجب بی­ اعتمادی مردم و دامن زدن به نا­امنی در جامعه می ­شود خطایی نابخشودنی خواند و گفت: در بیان مسائل و مشکلات نباید راه افراط و تفریط پیمود، بلکه انصاف و بیان واقعیت­ ها از ضرورت­ های نقد دلسوزانه و سازنده است.

افتتاح شانزدهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان گیلان
شانزدهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان گیلان در شهر تالش با حضور معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان، رئیس دادگستری، دادستان و جمعی از مقامات و مسئولان این شهرستان افتتاح شد.  

برنامه "قانون و قضا" امروز چهارشنبه از شبکه یک سیما پخش می شود
برنامه تلویزیونی "قانون و قضا" این هفته به موضوع "نحوه تبدیل کاربری اراضی زراعی و باغ ها" پرداخته است.
rss-saed
New Page 1

فید اشتراک اخبار ایرانیان صاعد