موسسه بین المللی حقوقی و مطالعاتی ایرانیان صاعد
 

وبلاگ ها

صفحه خانگی

پارسی العربي English French
وکلای مبرز پایه یک دادگستری مرکز
 

 

مشاورین و اعضای دپارتمان امور گمرکی، کارشناسان امور گمرکی

مشاورین و اعضای دپارتمان امور گمرکی

1 - غلامعباس زندی

بازنشسته گمرک جمهوری اسلامی ایران با سابقه درخشان کارشناسی و مدیریت و نظارت در گمرکات تبریز ، بازرگان ، آبادان ، بندر امام خمینی ( ره ) ، نمایشگاه های بین المللی و ....

2 - بهمن ناهیدی

بازنشسته گمرک جمهوری اسلامی ایران با بیش از 30 سال سابقه ارزشمند کارشناسی حقوقی و قضایی ، سال ها مدیدیت در گمرکات و تدریس حقوق امور گمرکی در دفتر آموزش و تحقیقات گمرک ایران .

3 - وجه اله فلاح تفتی

بازنشسته گمرک جمهوری اسلامی ایران با بیش از 37 سال سابقه کاری در پست های ارزیابی ، کارشناسی و مدیریتی و نیز پنج دوره عضویت در کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی . ایشان از مدرسین دفتر آموزشی و تحقیقات گمرک ایران در موضوع (( طبقه بندی کالا طبق سیستم هماهنگ شده توصیف و کد گذاری کالا HS )) و مولف کتاب (( شیمی تعرفه و کاربرد آن در طبقه بندی و ترخیص کالا )) می باشند .

4- یعقوب روشنایی

بازنشسته گمرک جمهوری اسلامی ایران و حق العمل کار گمرکی با سابقه ارزیابی و کارشناسی ، مدیریت ، تدریس ، عضویت در کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی و ....

5- اشرف تقی زاده ارمکی

فارغ التحصیل رشته مدیریت حمل و نقل بین المللی ( فیاتا ) ، محقق ، مشاور و مدرس امور حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالا با هیجده سال سابقه مدیریت در شرکت های حمل و نقل بین المللی و عضو و مسئول کارگروه تحقیق کانون فارغ التحصیلان فیاتا .

New Page 1

اطلاع رسانی

 
 
New Page 1

آخرین مقالات