موسسه بین المللی حقوقی و مطالعاتی ایرانیان صاعد
 

وبلاگ ها

صفحه خانگی

پارسی العربي English French
وکلای مبرز پایه یک دادگستری مرکز
 

 

 

وبلاگ های موسسه حقوقی ایرانیان صاعد

ایرانیان صاعد / وبلاگ پدیده‌ای نوظهور در عرصه اینترنت است و بیش از چند سال از پیدایش آن نمی‌گذرد با این حال وجود بیش از صدها میلیون وبلاگ تخمین زده می‌شود. weblog كه به آن blog نیز گفته می‌شود، تركیبی است از دو كلمه web به معنای شبكه جهانی و log به معنای گزارش روزانه یا روزنوشت، به یادداشت‌هایی گفته می‌شود كه توسط یك یا چند نفر بصورت روزانه، هفتگی یا گاه به گاه نوشته شده و در عرصه اینترنت قرار می‌گیرد.

ایرانیان صاعد / چند معادل فارسی نیز برای آن در نظر گرفته شده است مانند: تارنگار یا تارنگاشت كه كمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر شخصی كه به اینترنت دسترسی داشته باشد و مطلبی برای نوشتن داشته باشد می‌تواند به طور رایگان یا در صورت تمایل به صرف هزینه، صاحب یك وبلاگ شود. مطلبی كه در وبلاگ نوشته می‌شود ممكن است خاطرات شخصی، خبر، مقالات علمی و هرگونه مطلب قابل نگارش باشند. علاوه بر این نظرات خوانندگان وبلاگ‌ها نیز جزو مطالب خواندنی وبلاگ‌ها محسوب می‌شود.

ایرانیان صاعد / جهان كنونی، وبلاگ را به عنوان یكی از بهترین وسایل ارتباطی پذیرفته است و در چنین شرایطی كه وبلاگ‌نویسی جایگاه مهمی در تولید اطلاعات در اینترنت دارد روز به روز بر امكانات فنی ارائه دهندگان خدمات وبلاگ‌ افزوده می‌گردد.

ایرانیان صاعد / رشد خدمات رایگان برای وبلاگ‌نویسان و ارائه رایگان ابزارها و برنامه‌های مورد نیاز وبلاگ‌نویسان توانسته زمینه‌ساز پیشرفت‌های خوبی باشد. از جمله سیستم‌های نظرسنجی، سیستم‌های آرشیو مطالب، سیستم‌های شمارنده تعداد بازدیدكنندگان و همچنین فرم‌های ارسال اطلاعات بازدیدكنندگان برای مدیر وبلاگ و سایر این ابزارها كه هر روز بر تعداد و قابلیت‌های آنها افزوده می‌گردد.


با رجوع به این وبلاگ ها به آدرس زیر می توانید نه تنها از آخرین روزنوشت ها و اخبار دپارتمان امور گمرکی مطلع گردید، بلکه مناسب ترین جایگاه برای ارائه نقطه نظرات و عنوان نمودن سوالات گمرکی شما عزیزان می باشد تا در زمان کوتاهی پاسخ آن را از زبان کارشناس خبره امور گمرکی دریافت نمایید.


 

Milford Sound in New Zealand

وبلاگ موسسه حقوقی ایرانیان صاعد
iraniansaed.blogsky.com
وبلاگ موسسه حقوقی ایرانیان صاعد
iranian-saed.blogfa.com
وبلاگ دپارتمان امور گمرکی ایرانیان صاعد
customs-iraniansaed.blogsky.com
وبلاگ پرسش و پاسخ امور گمرکی
question.blogsky.com