متن خبر

معاون فرهنگی قوه قضاییه: ماه محرم کانون اصلاح و تربیت حسینی است

مرجع خبر : http://dadiran.ir
تاريخ درج : 95/07/17

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: ماه محرم کانون اصلاح و تربیت حسینی است و همه نیازمند حضور در این کانون هستیم.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه با بیان اینکه راه و مسیر اوج گرفتن و انسان شدن همواره باز است حتی اگر مرتکب اشتباه شده باشیم یادآور شد: می شود با همت و اراده راهی را در پیش گرفت که نوجوانان در صحرای کربلا در پیش گرفتند و با معرفت و محبت حسینی سیر تکامل و رسیدن به اوج را تجربه کرد.

معاون فرهنگی قوه قضاییه که در جمع مددجویان کانون اصلاح و تربیت کرمانشاه به مناسبت روز جهانی کودک حضور پیدا کرده بود، نوجوانان حاضر در کانون را نوجوانان مرز و بوم ایران اسلامی خواند و گفت: این نوجوانان همانند بچه های خود ما هستند و ما دوست داریم پله های تعالی و ترقی را طی نموده و به بهترین جایگاهها برسند.

وی ادامه داد: شماها می توانید همچون قاسم 13 ساله کربلا که مرگ را شیرین تر از عسل می دانست، اوج بگیرید و یا مانند شهید فهمیده که حضرت امام (ره) او را رهبر خود می دانست پله های ترقی را بپیمایید به شرط آنکه از اشتباهات خود درس بگیرید و با برنامه ریزی برای آینده، بر روی ریل خودسازی و خودشناسی حرکت کنید.

صادقی خاطرنشان کرد: همچنان که رخت سیاه حضرت حسین (ع) را بر تن کرده اید محبت او را نیز در دل بپرورانید تا به مقصود برسید. همه نیاز داریم در کانون اصلاح و تربیت امام حسین (ع) تربیت شویم و محرم تجلیگاه این کانون است.

در این مراسم به یمن حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه و به مناسبت روز جهانی کودک چند نفر از اصلاح شدگان کانون اصلاح و تربیت کرمانشاه آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.


تعداد بازديد كنندگان : 479 نفر